Konferencje Wrocław

Planujesz wydarzenie biznesowe? Idealnym miejscem na zorganizowanie takiego eventu będzie Concordia Design Wrocław. Dysponujemy kompleksowym zapleczem technicznym, doświadczonym zespołem i przestrzenią, łączącą piękno XIX – architektury z nowoczesnym designem. Wyjątkowa lokalizacja na Wyspie Słodowej, odpowiednia infrastruktura oraz kompleksowa obsługa gwarantują udaną imprezę biznesową.
Skontaktuj się z nami
Dlaczego warto wybrać Concordia Design?
Wyjątkowa lokalizacja

Wielką zaletą organizacji wydarzeń biznesowych w Concordii Design we Wrocławiu jest nasze położenie. Znajdujemy się w samym centrum miasta – na Wyspie Słodowej. Budynek jest otoczony zielenią i wodą. Spacerem dojdziesz do nas z Rynku czy Ostrowa Tumskiego, a dojazd z Dworca Głównego PKP zajmie tylko 15 minut. To wszystko może być bardzo ważne dla Twoich gości.

Przestrzeń

Concordia Design Wrocław to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej nagradzanych budynków we Wrocławiu. W 2021 roku otrzymaliśmy tytuł „Building of the Year” od międzynarodowego portalu architektonicznego ArchDaily. Posiadamy 9 sal o łącznej wielkości 1600m2 oraz wyjątkowy taras o powierzchni 550 m2. Jesteśmy elastyczni – organizujemy zarówno duże eventy na kilkaset osób, jak i kameralne szkolenia.

Profesjonalny zespół

Nasi pracownicy to profesjonaliści z dużym doświadczeniem w branży MICE. Potrzeby klienta są zawsze dla nas priorytetem. Przygotujemy autorski scenariusz wydarzenia, doradzimy rozwiązania techniczne, zapewnimy pełną obsługę realizacyjną.

Eventy w Concordia Design Wrocław

W Concordia Design znamy i rozumiemy potrzeby biznesu. W naszym portfolio jest ponad 500 zorganizowanych eventów rocznie – od kameralnych warsztatów po duże konferencje. W budynku Concordii działa doskonała restauracja Concordia Taste. Szef kuchni Damian Bildź i jego zespół zapewniają podczas wszystkich wydarzeń najwyższej jakości,  autorski catering

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt audio i wideo.

Realizujemy imprezy stacjonarnie, online i hybrydowo – w razie potrzeby naszą przestrzeń zmieniamy w nowoczesne studio nagrań.

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Dziękujemy za przygotowanie sali i wspaniałą opiekę podczas organizowanego przez nas spotkania networkingowego i targów. Jeśli zdarzyło się, że potrzebowaliśmy czegoś w trakcie wydarzenia od razu to otrzymywaliśmy. Takie miejsce jak Concordia jest niesamowitą oprawą dla wydarzenia.

Sandra Kmieciak, specjalistka ds. współpracy, DOPS

Przestrzenie Concordia Design Wrocław doskonale sprawdziły się podczas organizowanego przez nas wydarzenia, a pracujący na miejscu zespół obsłużył nas bardzo sprawnie i profesjonalnie. Salę bardzo dobrze dostosowano do naszych potrzeb, a obsługa była stale obecna na miejscu i pomocna zarówno dla organizatorów, jak i dla zaproszonych gości.

Wioletta Deptuch, Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o.

„Piękne podziękowanie dla Pani Manager Agaty za profesjonalne przygotowanie Wigilii firmowej dla naszej grupy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z miejsca i obsługi – wszystko na bardzo wysokim poziomie.”

Lidia Nowakowska, SUNfarming Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za pięknie przygotowaną przestrzeń oraz ciepły i życzliwy kontakt podczas realizacji wydarzenia. Z Wami wiem, że zawsze wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. No i ta przepyszna kawa. Same miłe wspomnienia. Do zobaczenia niebawem.

Magdalena Grobelna organizatorka TARGÓW DOBRY DESIGN

Jeśli w feedbacku naszych uczestników z całej Polski słyszymy, że lokalizacja zrobiła ogromne wrażenia i był dużym atutem wydarzenia, niech to będzie najlepszą laurką. Dokładając do tego bardzo zaangażowaną i elastyczną event managerkę, przepyszny catering i widok z tarasu mamy do czynienia z najlepszym miejscem do eventów we Wrocławiu.

Wojciech Kotlicki, Konferencja E-wolucja & Globla24

Bardzo Państwu dziękujemy za zorganizowanie naszego spotkania świątecznego. Będziemy miło wspominać profesjonalizm, otwartość na komunikację i szybkość działania. Nasi pracownicy na długo zapamiętają ciepłą atmosferę spotkania, którą pomógł stworzyć cały Państwa zespół.

Kamila Borowska HR Consultant/ Wro CP Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

Cokolwiek planujesz, nasza przestrzeń dopasuje się do Twoich potrzeb!

Wybierz poziom

Poziom 0

Kamienica to klimatyczna przestrzeń bankietowo – wystawiennicza w starej części Concordii. Duże okna, drewniane wykończenie i niepowtarzalny charakter- to tylko niektóre z elementów, które wyróżniają tą salę.

Poziom 1

Na I piętrze polecamy dwie kameralne sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub mniejszych spotkań.

Poziom 2

Na II piętrze polecamy dwie sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub kameralnych spotkań.

-

Poziom 3

Na III piętrze znajduje się kameralna sala warsztatowa, idealna na mniejsze szkolenia i spotkania.

Poziom 4

Na tym poziomie znajduje się nasza największa sala konferencyjno – bankietowa- „Widok”, która pomieści nawet 270 osób. Jak sama nazwa wskazuje, sala oferuje przepiękny widok na Odrę i panoramę miasta. Na poziomie IV znajdują się też trzy duże sale warsztatowe.

Taras Widokowy

Najwyższa kondygnacja to idealna przestrzeń na wywołania u gości efektu „WOW”! Roztacza się stąd magiczny widok na Odrę oraz pejzaż Wrocławia. Miejsce do zrobienia koncertów, wydarzeń artystycznych oraz bankietów nawet dla 500 osób.

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!



    Subscribe to our newsletter