Projektowanie usług

Widok

Badania to bardzo ważny etap każdego procesu projektowego – bez poznania potrzeb swojego odbiorcy, trudno byłoby zaproponować mu odpowiednią usługę. Zwykle takie badania przeprowadza się w bezpośrednim kontakcie z obiorcą,…

35.00

PLN

Zamów

„Potrzebujemy nie nowych informacji, ale umiejętności odróżniania tego, co ważne, od tego, co nie i łączenia wielu bitów informacji w szerszy obraz świata.” ( Y.Hararri). Rzeczywistość wokół nas szybko się…

35.00

PLN

Zamów

Publikacja NeedBook. Wnętrza 2020.

Przedstawiamy raport do pobrania, w którym prezentujemy wyniki badań ekspertów Concordia Design na temat tego, jak zmieniły się wnętrza pod wpływem pandemii, akcji #zostanwdomu i powszechnej pracy i nauki z domu.


Designers — think big (Tim Brown)

Autor mówi, że projektowanie ma większą rolę do odegrania niż tworzenie modnych, efektownych małych przedmiotów.

 • Trening twórczości

  Trening twórczości (Edward Nęcka)

  Jeśli możliwe jest ćwiczenie ruchów dowolnych lub pamięci, to dlaczego nie mielibyśmy ćwiczyć myślenia twórczego?

  Trenowanie twórczości jest możliwe tylko pod warunkiem, że myślenie i działanie twórcze potraktujemy tak samo jak wszelkie inne rodzaje aktywności człowieka

 • Trening kreatywności ( Krzysztof J. Szmidt)

  Trening kreatywności ( Krzysztof J. Szmidt)

  Prócz teorii książka zawiera przede wszystkim kompletny opis treningu kreatywności, począwszy od rozgrzewki twórczej, aż po ćwiczenia usprawniające określone zdolności i umiejętności kreacyjne. Nie zabrakło tu również kursu kreatywności zaawansowanej, poświęconego metodom twórczego rozwiązywania problemów.

 • Kreatywność. Mózg w dobie innowacji

  Kreatywność. Mózg w dobie innowacji (Elkhonon Goldberg)

  Jako społeczeństwo mamy dwojaką motywację, żeby odkryć mózgowe mechanizmy mierzenia się z nowością: chcemy bowiem dowiedzieć się zarówno, jak jest konsumowana, jak i jak jest tworzona. Właśnie ta dwojaka motywacja była dla prof. Goldberga impulsem do napisania tej książki.

 • Twórcza odwaga

  Twórcza odwaga (Tom Kelley, David Kelley) Wnikliwa i fascynująca opowieść o tym, jak uwolnić, pielęgnować i umacniać wrodzoną kreatywność drzemiącą w każdym z nas. Innowacja i kreatywność to obecnie powszechnie uznawane siły napędowe sukcesu w biznesie.

 • This is service design thinking

  This is service design thinking (różni autorzy) jak projektować i do jakiej grupy docelowej kierować nasze produkty i usługi, aby dostarczać niepowtarzalne doświadczenia użytkowników.

Copyright © 2020 Concordia Design

Informacje o RODO