Centrum konferencyjne Poznań- wybierz miejsce na swój event w Poznaniu

Planujesz organizację ważnego wydarzenia, eventu czy szkolenia dla pracowników? Nasze sale konferencyjne w Poznaniu doskonale sprawdzą się zarówno podczas konferencji, jak i spotkań biznesowych. Zapewniamy innowacyjną i wyposażoną w nowoczesny sprzęt przestrzeń, którą zaaranżujemy odpowiednio według Twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami
Kompleksowa organizacja - centrum konferencyjne Poznań

Wiemy, że budowanie świadomości marki wśród jej potencjalnych odbiorców wymaga dbałości o każdy szczegół, dlatego podchodzimy do swoich zadań niezwykle rzetelnie. 

 

Centrum konferencyjne - profesjonalne wsparcie w organizacji wydarzeń w Poznaniu
  • bankiety
  • szkolenia
  • warsztaty
  • targi
  • premiery produktów
  • konferencje
Skontaktuj się z nami

Co możemy zaoferować Twojej firmie? Dostęp do przestronnych, klimatyzowanych i odpowiednio zaaranżowanych sal konferencyjnych i bankietowych, znajdujących się w samym sercu miasta. Gwarantujemy elastyczne, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania, które uczynią wydarzenie wyjątkowym i przyczynią się do marketingowego sukcesu Twojej firmy.

Cokolwiek planujesz, nasza przestrzeń dopasuje się do Twoich potrzeb!
Wybierz Przestrzeń Eventową
Parter

Na poziomie I oferujemy 2 duże sale konferencyjno - bankietowe, foyer i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemowi mobilnych ścian, przestrzeń można dzielić i aranżować. Sale EXPO, LUNA oraz MEMO można powiększyć o Foyer zyskując blisko 1000 m² powierzchni. Łącznie przyjmiemy tu nawet 500 osób.

Poziom 2

Na poziomie II oferujemy 2 duże sale konferencyjno – bankietowe i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemo00 osób.

Poziom 3

Na poziomie III oferujemy 2 duże sale konferencyjno – bankietowe i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemowi mobilnych yjmiemy tu nawet 500 osób.

Przystań

Przystań Sztuki to plenerowa przestrzeń zlokalizowana między budynkami Concordia Design i biurowca Bałtyk. Świetnie nadaje się np. do ekspozycji samochodów lub wystaw produktów.

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Maciej Pustkowiak
+48 607 450 014

Anna Styburska
+48 607 152 045

eventy@concordiadesign.pl

 


    Subscribe to our newsletter