Doświadczenia klientów

The cost of work stress and how to reduce it (Rob Cooke) TED

Pasjonujący wykład na temat stresu w miejscu pracy, o tym, jak wpływa na pracowników i o tym, co zrobić, aby go zminimalizować. Rob Cooke, światowej sławy managerem ds. relacji, dzieli się strategiami, jak sprawić, aby nasze zdrowie psychiczne i poczucie balansu było na pierwszym miejscu.


Jak nie myśleć o pracy w wolnym czasie (Guy Winch) TED

Czujesz się wypalony? Psycholog Guy Winch sugeruje, że być może spędzasz zbyt dużo czasu, rozmyślając o pracy. Przy pomocy trzech prostych technik pomagających odpocząć po pracy, naucz się jak przestać martwić się przyszłymi zadania i napięciami w pracy.


Czemu powinniśmy skończyć z hierarchią w pracy (Margaret Heffernan) TED

Kierownik biznesu Margaret Heffernan zwraca uwagę, że społeczna spójność – budowana podczas każdej przerwy na kawę, za każdym razem, gdy jeden pracownik prosi drugiego po pomoc – prowadzi z czasem do świetnych wyników.

 • Trening twórczości

  Trening twórczości (Edward Nęcka)

  Jeśli możliwe jest ćwiczenie ruchów dowolnych lub pamięci, to dlaczego nie mielibyśmy ćwiczyć myślenia twórczego?

  Trenowanie twórczości jest możliwe tylko pod warunkiem, że myślenie i działanie twórcze potraktujemy tak samo jak wszelkie inne rodzaje aktywności człowieka

 • Trening kreatywności ( Krzysztof J. Szmidt)

  Trening kreatywności ( Krzysztof J. Szmidt)

  Prócz teorii książka zawiera przede wszystkim kompletny opis treningu kreatywności, począwszy od rozgrzewki twórczej, aż po ćwiczenia usprawniające określone zdolności i umiejętności kreacyjne. Nie zabrakło tu również kursu kreatywności zaawansowanej, poświęconego metodom twórczego rozwiązywania problemów.

 • Kreatywność. Mózg w dobie innowacji

  Kreatywność. Mózg w dobie innowacji (Elkhonon Goldberg)

  Jako społeczeństwo mamy dwojaką motywację, żeby odkryć mózgowe mechanizmy mierzenia się z nowością: chcemy bowiem dowiedzieć się zarówno, jak jest konsumowana, jak i jak jest tworzona. Właśnie ta dwojaka motywacja była dla prof. Goldberga impulsem do napisania tej książki.

 • Twórcza odwaga

  Twórcza odwaga (Tom Kelley, David Kelley) Wnikliwa i fascynująca opowieść o tym, jak uwolnić, pielęgnować i umacniać wrodzoną kreatywność drzemiącą w każdym z nas. Innowacja i kreatywność to obecnie powszechnie uznawane siły napędowe sukcesu w biznesie.

 • This is service design thinking

  This is service design thinking (różni autorzy) jak projektować i do jakiej grupy docelowej kierować nasze produkty i usługi, aby dostarczać niepowtarzalne doświadczenia użytkowników.

Copyright © 2020 Concordia Design

Informacje o RODO